Phone: +90216 499 66 64 (OMNI)

Why Omni Panic Bar?

Montaj kolaylığı; Piyasadaki diğer markaların en kısa sürede montaj edileni 20 dakikada uygulanırken OMNİ Panik Bar 7 - 8 dakika gibi kısa bir sürede monte edilebilmektedir.

Sağ - Sol uygulaması olmaması; sipariş esnasında, uygulanan kapıların yönlerinin tespit edilmesine gerek yoktur. Aynı mekanizma hem sağ hem de sol kapıya uygulanabilir.

Normlara uygun uygulama; OMNİ Panik Bar'ın çalışan sistemi çelik aksam üzerindedir ve bu çelik gövde kapının üzerine uygulanır ve muhafaza kapakları sadece görüntü için gövdenin üzerine takılır. Yine hassas döküm çelik mafsallar yardımı ile sistem çalışır. (Diğer panik barlarda aluminyun gövde kapıya uygulanır, bu sakıncalıdır)

Dil çalışma sistemi; dil ve karşılık radüslü tasarlanmıştır. Bu, panik bara yüklenme esnasında kapının açılma gücünün artırılmasını sağlar ve dil karşılığın üzerinde kayarak rahatça açılır. (Diğer panik barlarda dil ve karşılık açılı veya düz olarak birbirinin üzerinde çalışır. Bu da sakıncalıdır.)

OMNİ PANİK BAR, sadece çelik kapılarda değil, aluminyum, ahşap, cam ve plastik kapılara uygulanabilir ilave bir aparata gerek yoktur.

OMNİ PANİK BAR, sertifikalıdır. Defalarca yangın testlerinde denenmiş ve CE sertifikaları almıştır. 

CE mark